Natasa Milincic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Natasa Milincic

Zvezde Granda 2008
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dobro dosli na moj forum!

Ići dole 
+9
Gaga
MiraFan
Nenad
Steva
nikola:)
Goga
Admin
antilopa
*Natasa Milincic*
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
*Natasa Milincic*

*Natasa Milincic*


Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptySub Dec 20, 2008 5:22 am

Hvala vam od srca!Bice sta biti mora!SRETNA SLAVA SVIMA,PA I MENI NEKA JE SRETAN SV NIKOLA!!!Poz. MiriFan,cmok!!!
Nazad na vrh Ići dole
Steva




Broj poruka : 57
Datum upisa : 01.12.2008

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptySub Dec 20, 2008 5:54 pm

Natasa razvalila si sinoc!Mnogo mi je zao sto nisi prosla glasao sam za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 182
Datum upisa : 21.11.2008

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptySub Dec 20, 2008 6:14 pm

Najbolja je!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://natasamilincic.ace.st
MiraFan

MiraFan


Broj poruka : 15
Datum upisa : 02.12.2008

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyNed Dec 21, 2008 7:09 am

Zaista je odlicno otpevala. Znala sam da nece proci jer je ocito da je baraz uradjen samo da bi neki iz grand produkcije imale pare u dzepu( izvinite sto sam iskrena, cak i ako citaju ovo brena, sale i kompanija, briga me, takva sam uvek ), i znala sam da ce se vratiti ona koja je zadnja ispala, tj Nadezda, ali u svakom slucaju Natasa je dala maksimum.

I Braja je upravu, odlicna je u niskim tonovima, takve pesme i treba da peva. Nije mi jasno zasto je na takmicenju uzimala pesme koje opet imaju neke malo vise tonove, ni manastirska vrata od skoricke ni zaboravi od cece nemaju neke mnogo niske tonove pa da pokaze ono sto najbolje moze. Mislim da je to samo iskustvo za neki sledeci put. Pamet u glavi u vezi izbora pesama ako ti se bude ikada prikazala ponovo prilika ovog vida takmicenja. Wink
Nazad na vrh Ići dole
olja
Gost




Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyNed Dec 21, 2008 2:37 pm

Bravo Natasa, svaka cast!!!!!!!!!! Stvarno si odlicno otpevala i pokazala im ko je ko!!!!!!!! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
*Natasa Milincic*

*Natasa Milincic*


Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyPon Dec 22, 2008 7:17 pm

Hvala ljudi!Ja uradih svoje i presrecna sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
Goga

Goga


Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.11.2008
Godina : 55

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyUto Dec 23, 2008 5:29 am

*Natasa Milincic* ::
Hvala ljudi!Ja uradih svoje i presrecna sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
I treba da budes jer si bila odlicna ,prelepo si odpevala to a i komentari zirija su bili fenomenalni :-) :-) Svaka cast SELE BRE :-) :-) Rolling Eyes Like a Star @ heaven zvezdoooo moja ;-) A kako kaze tijana dapcevic ...natasa iz blacburga ,,hahahhaha :-)

Puno te voli tvoja seka Goga :-)
Nazad na vrh Ići dole
*Natasa Milincic*

*Natasa Milincic*


Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyUto Dec 23, 2008 7:15 am

Gogo,srce moje!Nisam mogla ranije da ti se javim,javljam ti se prvom prilikom,sad sam u velikoj guzvi oko N.GODINE.Pevam u Beogradu sa blizancima,pa sam stalno u frci oko repertoara.Pozdravljam te,cmokic!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 182
Datum upisa : 21.11.2008

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyUto Dec 23, 2008 7:25 am

Nale Novu God pevas u diskoteci "Tas" sa Blizancima, A gde si za reprizu?Very HappyVery HappyVery Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://natasamilincic.ace.st
*Natasa Milincic*

*Natasa Milincic*


Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyUto Dec 23, 2008 10:39 am

u Pancevu sa grupom'' Nemoguce Vruce''
Nazad na vrh Ići dole
jovanica




Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.12.2008

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyNed Dec 28, 2008 8:37 pm

ima li koga?aj za prvu jutarnju rabbit
Nazad na vrh Ići dole
*Natasa Milincic*

*Natasa Milincic*


Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.11.2008
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 EmptyPet Jan 09, 2009 4:30 pm

Aj!~Joco,kad u sk?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro dosli na moj forum!   Dobro dosli na moj forum! - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro dosli na moj forum!
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Nebojsa Vojvodic - Forum
» Forum Sase Katancic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Natasa Milincic :: NATASA MILINCIC :: Razgovarajte sa Natasom-
Skoči na: